Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Housing Part II

Dziś oferujemy projekty z całego świata.
Różne budynki mieszkalne z Australii, USA, Słowenii, Meksyku i Wielkiej Brytanii.
I oczywiście sprawdź tutaj pierwszą część tej rundy.
Huski Apartments / Elenberg Fraser Architektura Wybudowany na rogu, Huski to pięciopoziomowy hotel apartamentowy, otwarty zarówno na sezon zimowy, jak i letni w Falls Creek, na wiktoriańskim terenie.
Składa się z czternastu apartamentów (4 x studio, 2 x sypialnia, 2 x 2 sypialnie, 4 x 3 sypialnie i 2 x 4 sypialnie, 2 poziomowe penthouse) oraz dziennego spa i sklepu / kawiarni (czytaj więcej.) Metalowe domki / Shigeru Ban On West Chelsea w budowie jest nowe mieszkanie o 9 kondygnacjach, zaprojektowane przez japońskiego Shigeru Ban.
Projekt znajduje się na południowej stronie ulicy West 19th Street, pomiędzy 10 a 11 alejami w dzielnicy galerii sztuki West Chelsea, tuż obok High Line, parku Hudson River, budynku IAC Ghery ego i budynku Jean Nouvel s 100 11.
(czytaj dalej.) Izola Social Housing / OFIS arhitekti Projekt jest zwycięskim wstępem do dwóch bloków mieszkalnych w konkursie zwołanym przez Słowacki Fundusz Mieszkaniowy, rządowy program, który zapewnia tanie mieszkania dla młodych rodzin.
Propozycja wygrała pod względem ekonomicznym, racjonalnym i funkcjonalnym, ale głównie za stosunek powierzchni brutto do sprzedaży (czytaj więcej.) + 5 Temistokles 12 / JS.
Temistocles 12 to budynek na własności w kształcie prostokąta, podobnie jak wiele innych w Polanco.
Jednak sposób, w jaki jest ustawiony na nieruchomości jest wynikiem analizy strukturalnej, która pozwoliła nam uniknąć stosowania pośrednich kolumn, i dał nam wielką swobodę w dystrybucji wewnętrznej.
Kostka zapewniająca oświetlenie i wentylację (czytaj więcej.) Nowy budynek dla Liverpoolu / Alison Brooks Architekci Alison Brooks Architects (ABA, wcześniej występująca w AD z nagradzanymi Herringbone Houses) zaprojektowała trzy budynki dla Tribeca, nowej inwestycji w Liverpoolu w Wielkiej Brytanii.
Te trzy budynki znajdują się na rogu Great George Street i St James Street.
Te budynki zapewnią 93 mieszkania (czytaj więcej.)
[patrz też: beton architektoniczny ogrodzenie, domy z prefabrykatów betonowych, beton architektoniczny łazienka ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: beton architektoniczny ogrodzenie beton architektoniczny łazienka domy z prefabrykatów betonowych