Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Stone Houses Część II

Aby rozpocząć w tym tygodniu Round Up, tworzymy naszą drugą część wcześniej opisywanych kamiennych domów.
I oczywiście pamiętaj, aby sprawdzić pierwszą część tutaj.
Dom Breuillota / Bernard Quirot & Olivier Vichard Położony w małej wiosce 10 kilometrów na południe od Besançon, głównego miasta regionu.
Franche Comté., Ten dom został zbudowany z dala od centrum wioski, na wzgórzu, który dominuje nad rzeką.
Loue.
i cieszy się jasnym i szerokim spojrzeniem.
Został stworzony dla jednej babci.
która codziennie opiekuje się dziećmi swojej córki (czytaj dalej.) Box House / Alan Chu & Cristiano Kato Jest to niewielka konstrukcja z równie prostym programem: domem dozorcy nieruchomości na wyspie na północnym wybrzeżu stanu S.o Paulo, Brazylia.
Miejsce, na wysokości 100 metrów nad poziomem morza, obok dwóch ogromnych skał, miało już stary dom dozorcy, parterowy dom z kamiennymi ścianami i glinianymi dachówkami (czytaj więcej.) Dom w Scaiano / Wespi de Meuron Ten dom na wakacje znajduje się na granicy małej historycznej wioski, która jest nadal dość dobrze zachowane.
Z okien roztacza się piękny widok na jezioro i góry.
Dojście do domu tylko pieszo.
Nie ma ulicy, która prowadzi blisko miejsca, co utrudniło budowę (czytaj więcej.) + 5 Pachacamac House / Longhi Architekci Wzgórze w Pachacamac, położone 40 km na południe od Lima, niedaleko wybrzeża Peru, jest miejscem dom spokojnej starości filozofa.
Odpowiedzią na warunki witryny było pogrzebanie domu, próbując stworzyć zrównoważony dialog między architekturą i krajobrazem, gdzie wewnątrz / na zewnątrz staje się stałą interpretacją materialności (czytaj więcej.) Valle House / Sebastian Mariscal Studio Ten weekend samotny mieszkanie rodziny znajduje się w Dolinie Guadalupe w Baja California, Meksyk.
Dolina, znana z produkcji wina, otoczona jest górami w kolorze bursztynu i przebijana przez brudne drogi ciągnące się między winnicami a drzewami oliwnymi.
Te otoczenie służy jako linie wizualne i filtry (czytaj więcej.)
[więcej w: blacha tytanowo cynkowa na ścianę cena, blacha tytanowo cynkowa, brw tip top ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: blacha tytanowo cynkowa brw tip top cechy rokoko