Architektura: Rise of Design / Build Architecture inspiruje historię miłosną “All Hale”

Hale County Animal Shelter / Rural Studio; .
griner All Hale, nowy film napisany przez Anitę Banerji, opowiada historię studentki Alice Walker, która znajduje się w małym miasteczku w hrabstwie Hale w Alabamie, budując dom dla rodziny, która przeżywa trudności osobiste i finansowe.
Film jest kręcony na miejscu, z różnorodnością unikalnej architektury Hale County służąc jako tło dla historii, która rozpala miłość do architektury domowej.
W czasach, gdy skupia się się tak bardzo na.
Skrobiitkach.
oraz.
Efekt.
Bilbao ., historia tego filmu ma społeczny program, który uwypukla reakcję na to zjawisko: rosnący trend architektury projektowania / budowania.
Dołącz do nas po przerwie, aby dowiedzieć się więcej o inspiracjach społecznych tego filmu i rzucić okiem na zwiastun.
W ciągu ostatnich dziesięcioleci architektura zyskała sprawiedliwość w mediach głównego nurtu dzięki pracom Franka Gehry ego i Zahy Hadid; budynki, które zwróciły uwagę opinii publicznej zarówno na odpowiedzialnych architektów, jak i ogólnie na zawód.
Jednak w ostatnich latach architekci, a zwłaszcza programy uniwersyteckie, zaczęli bardziej koncentrować się na lokalnych projektach, które wymagają praktycznej współpracy między projektantami, budowniczymi i społecznościami.
Wszyscy Hale czerpią inspirację z tego rosnącego trendu i dostarczają opowieści o społecznych aspiracjach architektury, dostarczając splotu, który odnosi się do architektury, w jej podstawowej definicji schronienia w zubożałej wiejskiej scenerii wśród rasowych i klasowych napięć.
Schronisko dla zwierząt w hrabstwie Hale, które stanowi tło dla emocjonalnie naładowanych scen, jest w rzeczywistości przykładem typowych inicjatyw, które film przedstawia.
Szklana kaplica / studio wiejskie; .
Profesorowie z Uniwersytetu w Auburn, Dennis K.
Ruth i nieżyjący już Samuel Mockbee, zainicjowali w 1993 r.
Rural Studio w dwojaki sposób.
Pierwszym z nich było dostarczenie wysokiej jakości domów na teren wiejskiej Alabamy.
Drugi polegał na wprowadzeniu studentów uniwersyteckich do wewnętrznego funkcjonowania architektury, obejmującego wszystkie aspekty procesu projektowania, od współpracy ze społecznościami po budowę struktury.
Pierwszy projekt został ukończony w 1994 roku i od tego czasu studio produkuje wyjątkowe i wyrafinowane dzieła, od domów po obiekty publiczne, aż po centra społeczności.
Hale County House / Rural Studio; .
chloeloe Przykładem prawdziwego życia jest inspiracja do filmu, ale ilustruje on zregenerowaną świadomość architektury w sferze sprawiedliwości społecznej.
W ostatnich latach klęski żywiołowe, takie jak huragan Katrina i trzęsienie ziemi na Haiti, wywołały podobne wysiłki, aby współpracować ze społecznościami i odmłodzić rodzaj architektury, która bezpośrednio odpowiada na lokalne potrzeby ludności.
Ważne jest, aby pamiętać, że lokalna architektura projektowania i budowania nasila się, gdy pojawia się trend.
Krochmowy.
może być.
wypalenie ..
Dom studencki / studio wiejskie; .
odb przez All Hale, Anita Banerji przez DesignBuild.au,.
Dlaczego Starchitecture jest Burning Out.
autor: Emily D.
Alterio Obrazy za pośrednictwem użytkowników flickr griner, chloeloe, odb, on being; Licencja na Creative Commons.
[przypisy: styropian termo organika cena, komin schiedel, beton architektoniczny ogrodzenie ]

Artykuł dotyczy tematów: beton architektoniczny ogrodzenie komin schiedel styropian termo organika cena