Budownictwo wczoraj i dzis : Świat rozdawania książek

Kiedy przeprowadziliśmy wywiad z Jeffreyem Inabą w zeszłym roku w C-Lab, opowiedział nam o swoich badaniach dotyczących altruizmu, który był podstawą jego nowej książki World of Giving .
Zamiast pogoni za osobistym bogactwem, Świat Dawania przedstawia sposób myślenia oparty na hojności.
Maluje obraz, w którym dawanie ożywia wszystkie poziomy ludzkiej interakcji, uznając, że każdy z nas daje.
Od pomagania znajomym w dotowaniu do cennej sprawy, wszyscy zapewniamy w dużych i małych działaniach, które przynoszą korzyść natychmiastowemu odbiorcy, a często także innym.
W tej ważnej eksploracji sentymentów naszych czasów autorzy opisują podstawowe motywacje, dla których podajemy w odniesieniu do przykładów takich jak lokalny wolontariat, filantropia i przepływ pomocy przez fundacje, rządy, wielonarodowe korporacje i organizacje pozarządowe.
Książka wyszczególnia proces działania na rzecz większego dobra i pokazuje, że dar przemienia się w wielu miejscach, gdy krąży od dawcy do odbiorcy.
Wyrażając te zawiłe relacje, World of Giving oferuje zrozumienie działań, które budują mosty pomiędzy dobrą wolą a potrzebą, intencją i realizacją.
World of Giving to Jeffrey Inaba i C-Lab we współpracy z Graduate School of Architecture Planning and Preservation Columbia University, New Museum i Lars Müller Publishers.
Książka zostanie wydana na imprezie w Nowym Muzeum 12 listopada, w godzinach 630-830 p., Z udziałem Richarda Flood (główny kurator, nowe muzeum), Marka Wigleya (dziekan, Columbia GSAPP), Larsa Müllera (założyciela, wydawnictwa Lars Müller) i Jeffrey Inaba (autor World of Giving i dyrektor C-Lab).
[hasła pokrewne: deski na podbitkę, Kamień dekoracyjny, płytki elewacyjne ]

Artykuł dotyczy tematów: deski na podbitkę Kamień dekoracyjny płytki elewacyjne