Nowoczesna architektura : AD Round Up: Retail Part II

Duże, wymagające, kreatywne.
Projektowanie sklepu może bardzo dobrze określić jego sukces w przyszłości.
Sprawdź naszą pierwszą część wcześniej sprzedawanych sklepów detalicznych w ArchDaily.
I aby zakończyć nasz tydzień, oferujemy drugą część sprzedaży detalicznej.
Cieszyć się! Sarugaku / Akihisa Hirata Jest to zestaw komercyjnego budynku najemcy w Daikanyama w Tokio.
Od stanu prawnego wymagano wybudowania kilku małych tomów w wąskim miejscu i postanowiliśmy zrobić kilka tomów, które zdawały się górami.
W ten sposób powstaje przestrzeń między górami w kształcie doliny, w której ludzie i eksponowane przedmioty przelewają się (czytaj więcej.) Koperta kropkowa _ tanie zakupy / OFIS arhitekti Istniejąca strona jest wymieniona jako przemysłowa przestrzeń historyczna z budynkami starego kompleksu rzeźniczego, który zawierał wieża ciśnień i stara sala rzeźnicka.
Żądanie dziedzictwa narodowego polegało na przebudowie wieży tak, jak było w oryginale i zintegrowaniu głównego portalu fasady dawnej hali przed planowanym nowym centrum handlowym (czytaj więcej.) Showroom H / Akihisa Hirata Jest to budynek wystawienniczego wystawiającego małe urządzenia rolnicze.
Starałem się stworzyć w sztuczny sposób miejsce podobne do środowiska naturalnego.
Ludzie są zaproszeni do wejścia w głąb ciągłości bez całego widoku, gdzie mogą znaleźć różne rozprzestrzenianie się rzeczy w każdej minucie.
Taką architekturę tworzy bardzo prosta operacja (czytaj więcej.) + 5 K: dom towarowy fem / Wingardh 50 lat po otwarciu Vällingby, znanego na całym świecie Nowego Miasta w Nowym Jorku z 1954 r., Prace rozpoczęły się od jego zmartwychwstania.
Po cudownych dniach, kiedy dzieci i ich matki wypełniły społeczność na obrzeżach Sztokholmu życiem, inne wydarzenia stopniowo osuszały sąsiednią jednostkę (czytaj więcej.) Miasto PUMA, Sklep z Pojemnikami do Transportu / LOT-EK Nasi ekolodzy z Inhabitatu po prostu napiwek na nowym projekcie w siedzibie NYC / Neapolu w LOT-EK, praktyce, która wykonuje interesującą pracę poprzez ponowne wykorzystanie kontenerów.
Zbudowano 24 kontenery, aby stworzyć 3-kondygnacyjny sklep o powierzchni ponad 11 000 m., w tym bar / salon i 2 pokłady.
Sklep jest obecnie w (czytaj więcej.)
[patrz też: olx nidzica, olx jastrzębie, beton architektoniczny skład ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: beton architektoniczny skład olx jastrzębie olx nidzica