Nowoczesna architektura : Biblioteka Baton Rouge / Trahan Architekci

Trahan Architekci Louisiana z siedzibą w Trahan Architekci, firma z doświadczeniem w zakresie projektowania instytucjonalnego i architektury religijnej (sprawdź Kompleks Kościoła Świętego Różańca, niezwykły projekt), niedawno zaprezentowany konceptualny projekt renowacji i rozbudowy Biblioteki Oddziału Centrum River Center.
Projekt znajduje się na skrzyżowaniu budynków obywatelskich i dzielnicy sztuki i rozrywki w mieście, z widokiem na nowy rynek miasta.
Ten nowy budynek staje się elementem miejskim, eksponując wewnętrzną aktywność na zewnątrz z pomarszczoną, przezroczystą skórą.
Ale także biblioteka zajmuje się powierzchnią zewnętrzną, z czytelniami i miejskim patio.
.
Trahan Architekci Podobnie jak w przypadku zmian w sposobie, w jaki ludzie konsumują informacje, typowe podejście biblioteki jako miejsce przechowywania / czytania staje się przestarzałe.
W odpowiedzi na to, projekt jest publicznym miejscem gromadzenia i udostępniania informacji, z wzorami cyrkulacyjnymi, które umieszczają stacjonarne struktury na środku pięter i tworzą przestrzeń dla interakcji personelu i patrona, z ruchomymi częściami i wieloma ścieżkami wzdłuż obwodu.
W dzisiejszych czasach zmiany informacji za pośrednictwem technologii rzucają wyzwanie projektom bibliotecznym, oferując jednocześnie możliwość stania się ważnymi przestrzeniami publicznymi w naszych miastach.
W ten sposób myślę, że ta koncepcja ma dobry początek.
Courtey of Trahan Architekci po przerwie.
.
Trahan Architekci.
Trahan Architekci.
Trahan Architekci
[podobne: beton architektoniczny wrocław, cechy rokoko, obrazki do kolorowania do wydruku ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: beton architektoniczny wrocław cechy rokoko obrazki do kolorowania do wydruku