Nowoczesna architektura : KREOD / Chun Qing Li z architektury pawilonu

Jaap Oepkes Korzystając z najnowocześniejszych narzędzi do projektowania parametrycznego i cyfrowej obróbki, KREOD skupia najbardziej utalentowanych projektantów, inżynierów i innowacyjne materiały, aby rzucić wyzwanie bieżącemu myśleniu i zaprezentować zrównoważone i przyszłościowe metody budowlane.
Zaprojektowany przez Chun Qing Li z Pavilion Architecture, KREOD będzie znajdować się obok Peninsula Square, pomiędzy Emirates Air Line i The O2 na Greenwich Peninsula, aż do stycznia 2013 roku.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Pomysł Chun Qing Li, dyrektora zarządzającego Pavilion Architecture, KREOD to innowacyjna rzeźba architektoniczna, organiczna w formie, przyjazna dla środowiska i inspirowana naturą.
Przypominając trzy nasiona, te trzy 20-metrowe kapsuły łączą się poprzez serię powiązanych sześciokątów, tworząc zamkniętą strukturę, która jest nie tylko wspaniale dopracowana, ale również bezpieczna i odporna na warunki atmosferyczne.
KREOD funkcjonuje pięknie zarówno jako architektoniczny punkt orientacyjny, jak i wyobrażeniowa przestrzeń wystawiennicza.
jego trzy kapsułki można łączyć w różne konfiguracje lub instalować jako wolnostojące formy.
.
Kin Ho KREOD składa się z trzech przegródek i zajmuje powierzchnię 60 metrów kwadratowych (3 x 20 metrów kwadratowych).
Ma 3 metry wysokości.
Projekt strukturalny ma na celu pokazanie metody budowania zrównoważonego i przyszłościowego sposobu myślenia w erze cyfrowej, stanowiąc wyzwanie dla nowego sposobu myślenia, projektowania, projektowania, wytwarzania i instalowania.
Projekt będzie miał praktyczne znaczenie dla transportu, przechowywania, demontażu i ponownego montażu, tj.
Elementy układane w stosy, modułowość.
.
Jaob Oepkes Strukturalni inżynierowie Ramboll UK pracował wspólnie z konsultantem geometrii Evolute, AR18 i Tensilefabric, aby dostarczyć tę wyjątkową, przyciągającą wzrok strukturę.
Zbudowany z Kebony.
nagradzana trwała alternatywa dla tropikalnego drewna impregnowanego i twardego drewna impregnowanego.
drewniana konstrukcja KREOD jest trwała, odporna, trwała, przyjazna dla środowiska, łatwa w konserwacji i estetyczna.
KREOD to najnowsza brytyjska wizytówka norweskiej firmy Global Cleantech 100 Kebony AS, która szybko staje się wyborem wiodących architektów, budowniczych i programistów.
.
Pawilon Jaap Oepkes KREOD uwzględnia środowisko i cykl życia prac projektowych.
Na przykład wybór materiału będzie trwałym, nadającym się do recyklingu i ekologicznym drewnem.
KREOD może być również wykorzystywany jako centrum medialne, pasek popup, przestrzeń marketingowa i eventowa podczas i poza Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie w 2012 roku.
KREOD będzie sprzedawany jako funkcja wewnętrzna / zewnętrzna, np.
Pakiet spotkań biurowych, funkcja ogrodowa, szopa na rowery.
Będzie to bardzo zrównoważony sposób przedłużenia życia pawilonu poza wystawę.
.
Ed Kingsford Pavilion Architecture uważa, że: Architektura jest inkluzywna i wysoce współpracująca.
Nasze innowacyjne zastosowanie doświadczenia i dzielenie się wiedzą pozwala nam tworzyć rozwiązania projektowe.
estetycznie, funkcjonalnie, ekonomicznie i ekologicznie.
.
Architektura to nasza pasja; jesteśmy zaangażowani w praktyczne doświadczenie, badania i wykorzystanie zaawansowanych technologii, zaangażowanie w zrównoważony rozwój i wszystkie aspekty tworzenia wspaniałej architektury.
.
Chun Qing Li.
Ed Kingsford Projektant: Chun Qing Li w Pawilonie Architektura Lokalizacja: Greenwich Peninsula, Londyn, Wielka Brytania Kierownik projektu: Li Investments Główny wykonawca: Li Inwestycje Inżynier: Ramboll Konsultant geometrii: Evolute Materiał rozciągający: Serge Ferrari Wytrzymałość na rozciąganie Producent: TensileFabric Drewno: Kebony Klient: Li Inwestycje Partnerzy projektu: Li Investments, Kebony, Quintain, Greenwich Peninsula Partnership, Amazing Space, Ramboll, Evolute, Bentley, Uniform, Tensile Fabric, Serge Ferrari, HP, Targetti Poulsen, AR18, JT Consulting
[patrz też: łuk architektoniczny, obrazki do kolorowania do wydruku, olx jastrzębie ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: obrazki do kolorowania do wydruku olx jastrzębie łuk architektoniczny