Nowoczesna architektura : Spaceplates Greenhouse / N55 + Anne Romme

Jamie Woodley Pochodzący z czystej płyty .
struktura występująca w naturalnych strukturach, takich jak jeżowce, i oparta na geometrii sześciokątnej, po raz pierwszy w tym semestrze szklarnia Spaceplates jest używana przez personel ogrodniczy i studentów w South Bristol Skills Academy w Bristolu w Hengrove Park, Bristol .
Zaprojektowany przez N55, z architektem, Anne Romme, projekt jest zbudowany przy użyciu innowacyjnego systemu budynku opartego na aluminium i poliwęglanie i może pomieścić przestrzeń do pracy, uprawy i nauczania.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Czyste struktury płytowe łączą siły ściskające i rozciągające pracujące w materiałach okładzinowych, a zatem nie wymagają żadnej podstawowej konstrukcji wsporczej.
Czysta struktura płyt jest również eleganckim sposobem tworzenia podwójnie zakrzywionych form.
W przeciwieństwie do trójkątnych struktur kratowych, które są często używane w architekturze współczesnej, w.
Czystym talerzu.
struktura systemu konstrukcyjnego i okładziny to jedno i to samo.
Geometryczna i strukturalna charakterystyka pozwala na niezwykle ekonomiczne i proste systemy budowlane w dowolnej skali od małych jednostek do większych przęseł.
.
Jamie Woodley Projekt The Spaceplates Greenhouse został zamówiony przez City of Bristol College i prowadzony przez publiczną firmę konsultingową Ginkgo Projects.
Roboty ziemne były dostarczane przez koreańskiego korektora Kore a.
.
Jamie Woodley Architekci: N55 + Anne Romme Lokalizacja: Hengrove Park, Bristol, Wielka Brytania Klient: Miasto Bristol College Kurator: Ginkgo Projects Ltd Data ukończenia: sierpień 2012
[więcej w: olx tarnowskie góry, olx nidzica, maszyny rolnicze allegro ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: maszyny rolnicze allegro olx nidzica olx tarnowskie góry