Nowoczesna architektura : Wywiady AD: Ila Berman

Kilka miesięcy temu miałem okazję przeprowadzić wywiad z Ila Berman, dyrektorką programu Architektura w California College of the Arts.
Ma doktorat z historii architektury, teorii i krytyki z Harvard University.
S Graduate School of Design.
Dr Berman stworzył Nowy Orlean: Urban Mappings for a Future City, wystawę w pawilonie USA na Międzynarodowym Biennale Architektury w Wenecji w 2006 roku.
Odwiedziłem szkołę pod koniec semestru i miałem okazję zobaczyć końcowe projekty studentów oraz wystawę dotyczącą technologii budowlanych, która była obecnie montowana na głównej sali.
Bardzo podobała mi się atmosfera szkoły, studenci bardzo się tym zajmowali.
Spotykam się również z grupą młodych nauczycieli, którzy zajmują się zawodowo, takimi jak Douglas Burnham (koperta A + D), Mona El Khafif (CCA URBANlab, IG Architecture), Craig Scott (Iwamoto Scott) i David Gissen.
Moi przyjaciele z San Francisco zawsze wspominali o wykładach w CSW, ponieważ wykonali bardzo dobrą pracę, zapraszając najlepszych architektów z całego świata do serii wykładów: Alejandro Zaera Polo (FOA), Paul Lewis (LTL Architects), Bernard Tschumi, Winy Maas, Toyo Ito, itp.
(Można pobrać niektóre z iTunes U).
Szkoła, która powinna mieć oko.
[podobne: metalpol łódź, pompa ciepła solanka woda, studnia głębinowa koszt ]

Artykuł dotyczy tematów: metalpol łódź pompa ciepła solanka woda studnia głębinowa koszt