Architektura 21szego wieku : Ratusz Várzea Paulista Konkurs / architekci brazylijscy

Dzięki uprzejmości zespołu brazylijskich architektów Zaprojektowany przez Anę Cecília Tourinho, Analu Brand.
O, Gabriela Kozłowskiego i Beni Barzellai, ich konkursowy wpis do Urzędu Miasta Várzea Paulista tworzy jedność wśród wszystkich planowanych projektów dla śródmieścia Várzea Paulista.
Proponując pierścień infrastrukturalny, projekt funkcjonuje jako publiczny łącznik, który obejmuje istniejącą zieleń i północ i południe.
Połączony z systemem transportu publicznego, rozprowadza i negocjuje zbieg i przepływ pieszych, budując spójny obraz wejścia do miasta.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
W odniesieniu do budynku, krzyż nałożonych objętości dystrybuuje program w grupach według podobieństw i relacji między nimi.
Generuje formalny skład, w którym bloki programowe (usługi Executive, Legislative i Mais Fácil) są jasno określone, ułatwiając dystrybucję przepływów i dostęp.
Pustki wynikające z tych objętości zapewniają lekkość budowanej masie i promują stałe naturalne oświetlenie i wentylację.
Dzięki uprzejmości zespołu brazylijskich architektów Specjalne wyposażenie, takie jak biblioteka, teatr i audytorium, wyróżnia się kształtem, pozycją i niezależnym dostępem.
Pomimo rozróżnienia wolumetrycznego programy są fizycznie połączone.
Ta bliskość umożliwia skurczenie lub poszerzenie przestrzeni przeznaczonej dla każdego programu zgodnie z nieprzewidzianymi przyszłymi wymaganiami.
Tradycyjna modułowa struktura, swobodny plan i kompaktowe rdzenie, które koncentrują dostęp, pionową cyrkulację i mokre obszary, pozwalają na większą konstruktywną wydajność i zwinność.
Dzięki uprzejmości brazylijskich architektów Team Architects: Ana Cecília Tourinho, Analu Brand.
O, Gabriel Kozlowski i Beni Barzellai Lokalizacja: Várzea Paulista, Brazylia Rodzaj projektu: National Competition Area: 17,878 m.
Rok: 2012
[podobne: beton architektoniczny wrocław, olx tarnowskie góry, obrazki do kolorowania do wydruku ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: beton architektoniczny wrocław obrazki do kolorowania do wydruku olx tarnowskie góry