Budownictwo i architektura : AD Round Up: Pool Houses Część II

Basen może z pewnością dodać trochę chłodu.
do wielkiego domu.
Jeśli mi nie wierzysz, sprawdź naszą pierwszą część domków bilardowych Round Up, a następnie zajrzyj do naszej drugiej części poprzednio opisywanych domów z basenem w ArchDaily.
Ballandean House / Arkhefield Forma domu była napędzana przez szanowanie aspektu, kadrowanie widoku i tworzenie miejsca przez rzucanie silnego cienia pod ciągłym nawisem.
Składając dach w dół na obu końcach.
jest przywoływany i świętuje się pojęcie schronienia.
Siła i solidność dachu kasku jest odpowiedzią (czytaj więcej.) Dom 3 / at103 Projekt polega na renowacji i dodaniu istniejącego domu w starej części miasta Acapulco, México.
Acapulco w latach 50-tych i 60-tych było Miastem Hollywood, pełnym splendoru i pieniędzy, w którym wszyscy bogaci i sławni spotykali się z Johnem Wayne em z Johnem F Kennedym, gdzie mieli dobry gust i nowoczesną architekturę (czytaj dalej.) TDA House / Cadaval & Sol.
-Morales Świeży dom na ekstremalną pogodę, który przekracza standardowe ograniczenia komfortu mieszkańców miasta; niedrogi dom wymagający minimalnej konserwacji; dom dla dowolnej liczby mieszkańców, elastyczny w swoich zastosowaniach i konfiguracji; dom, który może otworzyć się całkowicie na zewnątrz lub blisko siebie; dom na plaży, który można zbudować (czytaj więcej.) + 5 Dupli Casa / J.
Mayer H.
Architekci Geometria budynku opiera się na śladzie domu, który wcześniej znajdował się na miejscu.
Pierwotnie zbudowany w 1984 roku i z wieloma rozszerzeniami i modyfikacjami od tego czasu, nowy budynek odzwierciedla archeologię rodziny .
przez powielanie i rotację.
Podniesiony, tworzy pół-publiczną przestrzeń na poziomie gruntu (czytaj więcej.) Brione House / Wespi de Meuron Nowy budynek znajduje się w uprzywilejowanym, ale rozległym obszarze miejskim nad Locarno, z przytłaczającym widokiem na miasto, okoliczne góry i jezioro.
Projekt jest dyskretną reakcją na codzienny temat: budowanie w zatłoczonym i chaotycznie zurbanizowanym obszarze.
Dlatego wszystkie cechy klasycznego domu zostały całkowicie pominięte (czytaj więcej.)
[przypisy: olx nidzica, okienko w dachu, maszyny rolnicze allegro ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: maszyny rolnicze allegro okienko w dachu olx nidzica